Laser game

Laser Game je společenská hra určená všem, kteří se již nebojí tmy a zároveň je ještě neopustila jistá hravost.
Hru mohou hrát již 3 hráči, ale opravdu zábavnou se stává až při větším počtu hráčů (doporučujeme minimální počet 6 lidí).
Hrací arénu tvoří labyrint o rozloze 400m2.

Základní popis hry

Hra trvá celkem 15 minut čistého času, předem počítejte s 5-10 minutami na zaškolení a přípravu vest.
Po závěrečné siréně personál sejme z vest výsledky, které se nejen ukáží na výsledkových monitorech, ale také podrobně vytisknou, takže každý hráč přesně ví, koho a kam kolikrát zasáhl, kolik se mu podařilo znemožnit základen a kolik min nepostřehl. Počítač je schopen ukázat i nejzranitelnější místo každého hráče a jejich strategie.

Návod ke hře

Laser game zná v první řadě dva základní druhy hry:
a) každý hráč hraje sám za sebe – tedy každý je proti každému
b) hra na týmy

Vesta

Máme celkem 7 barevných provedení vest. Jednu hru může hrát maximálně 21 hráčů.

Vesta i zbraň jsou z umělé hmoty a plexiskla, jsou lehké a snadno snímatelné. Zbraň je třeba držet oběma rukama, čímž se znemožňuje případné chytání zbraní soupeřů či jiné manipulační pohyby, které zabraňují regulérní hře.
Laser je naprosto bezpečný a certifikovaný. Nic se nestane ani pokud se střelec netrefí přímo do vesty, ale např. do obličeje – je bezpečný i pro zrak.
Každá vesta má celkem 4 různé terče, které jsou také jinak bodově hodnocené. Po zasažení těchto terčů je hráč na 4 sekundy deaktivován, je vestou zvukově upozorněn apo zhasnutí se může pokusit nepozorovaně utéct a své pronásledovatele setřást. Po tuto dobu nemůže být znovu zasažen ani sám střílet. Po 6-ti sekundách se vesta opět aktivuje a hráč je plně zapojen do hry. Za každý zásah se hráči samozřejmě odečítá příslušný počet bodů, úspěšný střelec pak body naopak nabírá.

Labyrint

Hra probíhá v rozsáhlém temném labyrintu, který má celkem rozlohu cca 400m2.
Jsou zde umístěny celkem 2 základny. Patří vždy k jednomu týmu, visí ve vzduchu ve výšce asi 2 m a cílem je najít je, zjistit, která patří kterému týmu a pak si svouzákladnu chránit. Základnu protivníků naopak zneškodnit. POZOR! Sestřelená základna exploduje a tím může vše okolo „pozabíjet“. V takovém případě je hráč zneškodněn na celých 20 sekund!
Je tedy zcela jistě na místě volit správnou strategii (základny lze použít i jako zákeřnou odpalovací nálož).Další nástrahou jsou miny – ty při rychlé hře ani nelze postřehnout, každopádně po jejich zasažení platí totéž co po zásahu základny, – navíc hráč ztrácí poměrně velké množství bodů.

Systém

Systém, který naše společnost využívá, patří k nejnovějším na světě a každým rokem jej aktualizujeme. Zajímavý je nejen svou přesností a jednoduchostí ale také variabilitou. Personál může jednoduše nastavit takovou hru, která bude klienta zajímat, což především umožňuje stálým zákazníkům měnit obtížnost i druh hry.
Své si užijí i milovníci Pc her, jelikož náš systém umožňuje nastavení Re-loadů a limitování životů i výstřelů. Pokud tedy zvolíte náročnější hru, nejde již o bezduché běhání po labyrintu, ale o plně strategickou bitvu, kdy musíte hlídat počet zásahů, sbírat životy i náboje, abyste mohli dále útočit. Víte co, přijďte si to vyzkoušet.

Komentáře nejsou povoleny.